Vyhledávání

O nás

Společnost SECURITECH TRADING CZ s.r.o. 
byla založena v roce 1994.

Původním záměrem zakladatelů firmy bylo vybudovat prosperující podnik zaměřený na komplexní dodávky a montáže slaboproudých a silnoproudých technologií pro nejrůznější typy objektů jakými jsou např. byty, rodinné domy, kanceláře, sklady, čerpací stanice pohonných hmot, výrobní haly atp. Realizujeme zakázky a projekty "na klíč" bez ohledu na velikost nebo polohu objektu. Máme klienty po celé České republice i v zahraničí. Nejvýznamnější podíl na zakázkách mají dodávky a instalace satelitních TV systémů, IPTV boxů pro příjem TV a rozhlasových stanic, elektronických zabezpečovacích systémů určených k ochraně proti vloupání (EZS), požáru (EPS), neoprávněnému přístupu (ACS), monitorování pohybu osob (CCTV). Firma se zabývá také strukturovanou kabeláží, montážemi ozvučovacích systémů, domácích telefonů a videotelefonů.

Pracovníci naší firmy jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem (NBÚ) pro styk s utajovanými skutečnostmi, společnost je signatářem Kodexu etiky.

V roce 2014 jsme oslavili již 20. výročí naší existence. Za tuto dobu jsme uspokojili potřeby tisíců zákazníků z oblasti státního, bankovního, průmyslového i soukromého sektoru. Všem našim klientům tímto děkujeme za projevenou důvěru, která nás velice zavazuje a současně i motivuje k dalšímu zlepšování kvality námi poskytovaných služeb. Velice nás těší, kolik zájemců o naše produkty, si k nám dokázalo najít cestu, a kolik spokojených zákazníků se k nám opakovaně vrací. Vždy jsme totiž usilovali o to, aby námi navrhovaná řešení, nebyla vnímána jako pouhá technická zařízení, nýbrž jako něco, co slouží k uspokojení přání a tužeb našich zákazníků, a to s cílem, aby se tato myšlenka významnou měrou podílela na vytváření pocitů jistoty, bezpečí a přispívala také k pohodě a spokojenosti lidí, kteří svůj systém každodenně užívají. Usilujeme o individuální přístup ke každému zákazníkovi a snažíme se zdůraznit jedinečnost přání každého zákazníka. V naší nabídce proto nenajdete žádné uniformní sestavy zařízení nazývané globalizačním označením jako např. „satelitní komplet“ nebo „zabezpečovací set“. Naši odborníci se Vám postarají o profesionální, avšak cenově rozumnou ochranu Vašeho majetku, stejně jako o možnost příjmu Vašich oblíbených TV stanic v nejvyšší možné dosažitelné kvalitě obrazu a zvuku.

© 2019 Všechna práva vyhrazena - SECURITECH TRADING CZ s.r.o.