Vyhledávání

Co nabízíme ?

  • Provádíme odborné montáže veškerého satelitního zařízení a zajišťujeme rekonstrukce společných TV antén.
  • Projektujeme a instalujeme elektronické zabezpečovací systémy, jako jsou EZS, EPS, ACS, CCTV, domácí videotelefony a ozvučení. Svým klientům se snažíme připravovat jen taková řešení, která jsou v souladu s nejnovějšími technickými poznatky, našimi dlouholetými zkušenostmi a především, která odpovídají jejich skutečným potřebám. Podle možností se snažíme vyhovět všem požadavkům a přáním každého zákazníka tak, aby své peníze investoval opravdu dobře. Trvalá a kvalitní péče a korektní přístup představují hlavní principy uplatňované v naší společnosti.
  • Pro naše zákazníky zajišťujeme také připojování elektronických bezpečnostních systémů na bezdrátové a telefonní pulty centralizované ochrany (PCO) našich partnerů - soukromých bezpečnostních služeb, a také Policie ČR.
  • Zákazníkům, kteří mají zájem o kvalitní servis a údržbu svých bezpečnostních systémů nabízíme nepřetržité servisní služby, a to na celém území ČR. Ve spolupráci s partnerskými firmami zprostředkováváme také fyzickou ostrahu objektů.

© 2019 Všechna práva vyhrazena - SECURITECH TRADING CZ s.r.o.